Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7

Truskawiec /Ukraina
Cena od 950 PLN
/ osoba
Transporttransportautokar
Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7
Numer oferty: 5451697/111
00000001

Witamy w Ukrainie

To wycieczka dla miłośników Juliusza Słowackiego, ale także pasjonatów historii i łowienia raków w stawie. Warto zobaczyć krzemienieckiego Gimnazjum Wołyńskie, muzeum dzwonów na łuckim Zamku Lubarta, a także poznać literaturę Brunona Schulza i Iwana Franka. Wieczorem będzie okazja na wspólne biesiadowanie i piosenkę słowiańską. Lwów to nie tylko Stare Miasto, ale także Cmentarz Łyczakowski.

Program wycieczki

Dzień 1 Zbiórka uczestników i przejazd do Ukrainy. Zwiedzanie miejscowości Drohobycz z historią Brunona Szulza, a także pisarza Iwana Franka. Obiadokolacja. Wieczorne biesiadowanie i łowienie raków. Nocleg. Dzień 2 Śniadanie. LWÓW -,zwiedzanie miasta z polskojęzycznym przewodnikiem m.in.: Rynek Starego Miasta, Kamienica Królewska, katedra łacińska, kościół Dominikanów, cerkiew Wołoska, kościół Bernardynów, katedra Ormiańska, opera i Wały Hetmańskie z pomnikiem Adama Mickiewicza, Uniwersytet, katedra św. Jura, czas wolny. Obiadokolacja. Wieczorne biesiadowanie z grillem. Nocleg. Dzień 3 Śniadanie. Zwiedzanie miejscowości ŻÓŁKIEW: zamek, cerkiew, synagoga, fara - mauzoleum Żółkiewskich. LWÓW - Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt, Wzgórza Wuleckie (miejsce rozstrzelania profesorów lwowskich), pałac Potockich, ul. Akademicka, Ossolineum, Wysoki Zamek, Kopiec Unii Lubelskiej, czas wolny, obiadokolacja, nocleg. Dzień 4 Śniadanie. OLESKO, miejsce urodzenia Jana Sobieskiego. PODHORCE, najwspanialsza kresowa rezydencja magnacka. POCZAJÓW, kompleks ławry prawosławnej. KRZEMIENIEC - muzeum Juliusza Słowackiego, Liceum Krzemienieckie, kościół św. Stanisława. Obiadokolacja. Wieczorek z literaturą Juliusza Słowackiego i degustacja ukraińskich używek. Nocleg. Dzień 5 Śniadanie. DUBNO, twierdza Ostrogskich i Lubomirskich. ŁUCK - Zamek Lubarta, katedra Św. Piotra i Pawła. Powrót do Polski w godzinach wieczorno nocnych.

Świadczenia

transport: autokarem lub mikrobusem z klimatyzacją zakwaterowanie w hotelach **/*** pokoje 2 osobowe z łazienkami 4 x śniadanie 4 obiadokolacja ubezpieczenie NW KL opłaty drogowe, parkingi, opłaty klimatyczne składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje serwowane w hotelu lub w restauracji na mieście. Posiłki przyrządzane zgodnie z miejscowym zwyczajem kulinarnym. W przypadku serwowanych posiłków w cenie jest 1 napój. W trakcie podróży w miarę możliwości planowane będą postoje na posiłki we własnym zakresie. Możliwość zorganizowania posiłków dietetycznych lub wegetariańskich - na zamówienie - przy rezerwacji.

Cena nie zawiera

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług pilota na trasie zwiedzania i przewodników lokalnych 130 zł (płatne pilotowi) wstęp na spektakl do opery lwowskiej około 50 zł

Inne opłaty

dopłata do jedynki:240 zł dopłaty z innych miast niż wymienione w ofercie zniżka dla dzieci do 12 lat 100 zł

Miejsca wyjazdu

z całej Polski przy minimum 7 uczestnikach za dopłatą miasta wyjazdowe standardowo: Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Rzeszów Program może ulec drobnym zmianom. Kolejność zwiedzanie może być zmieniona.

Warto wiedzieć

Aby uczestniczyć w wycieczce należy posiadać ważny paszport. Po przekroczeniu granicy, zegarki przesuwamy o 1 godzinę do przodu. Walutą oficjalną w ukrainie jest 1 hrywna (UAH). Do Ukrainy najlepiej wziąć złotówki, lub dolary lub Euro. Wymianę walut najlepiej dokonać w Ukrainie w kantorze. Należy pamiętać o wygodnym obuwiu i kurtce przeciwdeszczowej i parasolu. Zwiedzając świątynie należy zachować ciszę, a także posiadać odpowiedni strój.

Rezerwacja

Zapytanie o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Lwów i Krzemieniec z Juliuszem Słowackim (5 dni) UA-7, możesz zostawić poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły!

Imię nazwisko:
Telefon:
e-mail:
Wiadomość (opcjonalnie):
Wysyłanie...